• آغاز فعالیت های شبانه شهرداری آمل برای برداشت شکستگی های آسفالت شهری


  ۱۳۹۷/۳/۲۹

  آغاز فعالیت های شبانه شهرداری آمل برای برداشت شکستگی های آسفالت شهری
  مدیر واحد فنی وعمرانی شهرداری آمل از آغاز فعالیت های شبانه این شهرداری برای برداشت شکستگی های آسفالت با هدف ساماندهی وبهبود بخشیدن به وضعیت آسفالت خیابانهای اصلی سطح شهر خبرداد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل،" نجف مسعود زاده " گفت: اجرای این طرح از شب گذشته در بلوارامام خمینی(ره) شهرآمل و با قراردادی که با پیمانکار دستگاه " ویتکن "(آسفالت تراش)آغاز شده و به موجب آن آسفالت این مسیرهایی که دارای شکستگی های زیادی هست، برداشت خواهد شد.
  وی اضافه کرد: به منظور کاهش ترافیک در طول روز ودغدغه تردد وفعالیت روزانه شهروندان فعالیت اکیپ پیمانکارشهرداری آمل از ساعت 22 شب آغاز وتا 8 صبح روز بعد همزمان با برداشت آسفالت وپخش آسفالت وترمیم مسیرهای آسیب دیده انجام خواهد شد.
  مدیر واحد فنی وعمرانی شهرداری آمل، قرارداد اجرای این طرح را حدود 14 میلیارد ریال برای ترمیم شکستگی وبرداشت آسفالت سطح شهر اعلام واضافه کرد: آسفالت خیابان های اصلی سطح شهر به دلیل فرسودگی و ناهمواریهای ایجاد شده ناشی از حفاری ادارات و دستگاههای خدمات رسان شهرستان جهت آسفالت دوباره برداشت وهمزمان با رعایت اصول فنی آسفالت خواهد شد.
  مسعود زاده همچنین گفت، که با توجه به مشکلات شکستگی های آسفالت در کوچه های فرعی سطح شهر و درخواست های زیاد شهروندان از مجموعه شورا و شهرداری دراین خصوص، برنامه ریزی و تمهیدات لازم برای رفع مشکلات شهروندان، اکیپ های لکه گیری آسفالت به طور هر روزه توسط شهرداری آمل درحال انجام است.
   

   ادامه خبر بازگشت
 • شهرداری آمل پیشگام دراجرای طرح تفکیک زباله از مبدا درمازندران/ افزایش تعداد ایستگاه های بازیافت در سطح شهر


  ۱۳۹۷/۳/۲۸

  شهرداری آمل پیشگام دراجرای طرح تفکیک زباله از مبدا درمازندران/ افزایش تعداد ایستگاه های بازیافت در سطح شهر
  شهردار آمل گفت، با برنامه های مشارکتی که این شهرداری در سال های گذشته با همراهی خوب شهروندان دراجرای طرح تفکیک زباله از مبدا دراین شهرپیش گرفته باعث شده تا به عنوان یکی از شهرداری های موفق مازندران دراین بخش انتخاب و پیشگام باشد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، " احمد امیرسلیمانی" افزود: هم اکنون آموزش های حضوری طرح تفکیک زباله از مبدا توسط کارشناسان حوزه آموزش سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل درسطح شهرک های مسکونی از سال گذشته آغاز وبه طور جدی امسال نیز درحال پیگیری است وعلاوه بر آن این طرح در سطح ادارات، خیابانها وکوچه های پرتردد شهری اجرا خواهد شد.
  وی، تولید روزانه زباله در شهر آمل را هم اکنون بیش از 190 تن اعلام واضافه کرد، با راه اندازی 23 ایستگاه بازیافت شهری، وافزایش این ایستگاه ها در سال جاری واستقبال خوب شهروندان آملی، به دنبال فرهنگ سازی جداسازی زباله های تر و خشک ارسالی شهروندان وتفکیک آن از مبدا در ایستگاه ها هستیم.
  شهردارآمل، هدف از اجرای این طرح را حفاظت از محیط زیست وجلوگیری از انتشارآلودگی ها و هدف رفتن سرمایه های ملی ومنابع طبیعی، کاهش حجم زباله های شهری، اشتغالزایی وارتقای سطح فرهنگ عمومی شهروندان در زمینه مواد زائد بیان کرد.
  امیرسلیمانی افزود: از آغاز این طرح، زباله خشک به شکل تفکیکی پلاستیک، شیشه وکاغذ به همت شهروندان به ایستگاه ها تحویل داده شد واین اقدام در ماه گذشته به 35 تن افزایش داشته که نشان دهنده همراهی ومشارکت شهروندان دراین طرح می باشد.
  وی اضافه کرد: دراین همین راستا، سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل به شهروندان در قبال تحویل زباله های خشک و تر به ایستگاه های بازیافت، برخی کالاهای مصرفی به عنوان مشوق ارائه می کند.
  شهردارآمل در پایان از شهروندان این درخواست کرد با تغییر در شیوه های مصرف وهمراهی در تولید زباله کمتر، در حفظ وزیبایی شهری ومحیط زیست ونیز به بقای منابع زمین وسپردن آن به دست آیندگان کمک کنیم.
   


   

   ادامه خبر بازگشت
 • طرح جدید شهرداری آمل برای دریافت اطلاعات املاک شهری


  ۱۳۹۷/۳/۲۷

  طرح جدید شهرداری آمل برای دریافت اطلاعات املاک شهری
  شهردارآمل از اقدام جدید این شهرداری برای دریافت اطلاعات مربوط به املاک ومستغلات سطح شهر، بزودی با دوربین های جدید حرفه ای خبر داد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، " احمد امیرسلیمانی " افزود: شهرداری آمل در راستای جمع آوری وبرداشت اطلاعات مربوط به وضع موجود شهری این طرح را درقالب پروژه " شهر نما " توسط یک گروه متخصص فنی با نظارت مدیریت فن آوری اطلاعات شهرداری آمل، بزودی در سطح کل محدوده شهری اجرا خواهد کرد.
  وی ادامه داد: اجرای این طرح مهم با استفاده از دوربین های حرفه ای 360 درجه ای، تصاویر را به صورت سه بعدی از وضع موجود شهری ارائه خواهد کرد.
  شهردارآمل اضافه کرد، با دریافت داده های تصویری از وضع موجود در همه زمینه ها می توان در تصمیم گیری های مدیریت شهری ازجمله حوزه های شهرسازی، ماده صد، نوسازی، پدافندغیرعامل، فضای سبز وغیره را به صورت GIS استفاده کرد.
      ادامه خبر بازگشت
 • همت بلند شهرداری آمل برای تکمیل پارک های جدید شهری تا نیمه نخست امسال


  ۱۳۹۷/۳/۲۷

  همت بلند شهرداری آمل برای تکمیل پارک های جدید شهری تا نیمه نخست امسال
  شهردارآمل گفت، که 5 پارک محلات که توسط این شهرداری با همت جهادی شهرداری های مناطق و واحدهای ستادی شهرداری آمل درمناطق مختلف شهر درحال ساخت است، با وعده ای که به شهروندان محترم داده شده، حداقل تا نیمه نخست امسال تکمیل وافتتاح خواهد شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، " احمد امیرسلیمانی "در بازدید از روند پیشرفت پارک های در حال ساخت گفت: مساحت کلی پارک های در دست ساخت بیش از 21 هزار متر مربع است که درمسیرهای انتهای کوچه راهنمایی و رانندگی، فازدوم شهرک آزادگان، انتهای کوچه فیاض بخش، و امیر7 و 32 در بلوارمنفرد نیاکی و انتهای شهرک نوبت واقع شده است.
  وی اضافه کرد: این پارک ها توسط شهرداری های مناطق یک ودو و نیز سازمان سیما، منظر وفضای سبز شهری و واحد عمرانی شهرداری آمل درحال ساخت است.
  وی، هزینه صرف شده برای خرید زمین این پارک ها را حدود 200میلیارد ریال و برای ساخت آن نیز 50میلیارد ریال ازسوی شهرداری آمل هزینه خواهد شد، اضافه کرد: تمام تلاش مجموعه شهرداری آمل با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر تکمیل و افتتاح این پارک ها تا مردادماه امسال است.
  شهردارآمل با بیان اینکه این شهرداری درسال گذشته نیز چندین پارک محلات را درمناطق مختلف این شهر ساخته وبرای استفاده دراختیار شهروندان قرار داده است، یادآورشد: ساخت پارک‌های محله‌ای یکی از خواسته‌های شهروندان است و در چندسال اخیر طرح های زیادی در بخش فضای سبز و توسعه پارکهای محلات درسطح این شهر صورت گرفت.
  امیرسیلمانی یادآورشد: تاکنون 41 پارک درمناطق مختلف سطح شهرآمل ساخته شده و درحال بهره برداری است.
   

   ادامه خبر بازگشت
 • آذین بندی شهری وارائه خدمات ویژه شهرداری آمل به مناسبت عیدسعید فطر / پیام تبریک شهردارآمل درآستانه عیدفطر


  ۱۳۹۷/۳/۲۴

  آذین بندی شهری وارائه خدمات ویژه شهرداری آمل به مناسبت عیدسعید فطر / پیام تبریک شهردارآمل درآستانه عیدفطر
  شهرداری آمل به مناسبت فرا رسیدن عید فطر و با توجه به لزوم فضاسازی به مناسبت این عید بزرگ مسلمان، اقدام به آذین بندی وزیباسازی میادین وخیابانهای اصلی سطح شهر کرده است.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، دراین راستا وتوسط نیروهای اداره روابط عمومی و بنرهای تبریک با موضوعیت فرارسیدن بزرگترین عید مسلمانان و ریسه های رنگی در سطح شهر نصب  شد.
  برپایه این گزارش و از سوی سازمان حمل ونقل بار ومسافرشهری شهرداری آمل چندین دستگاه اتوبوس وتاکسی درمسیرهای مختلف شهری برای خدمات رسانی به نمازگزاران عیدفطر از مصلای قدس تا مقصدهای شهروندان پیش بینی شده است.
  همچنین شهردارآمل، فرا رسیدن عید سعید فطر را به شهروندان تبریک گفت واضافه کرد: ماه رمضان،  ماه ضیافت الهی، توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند، خداوند منان را سپاسگزارم که توفیق حضور در این ضیافت را نصیب ما کرد تا از خوان گسترده نعمات و برکات الهی در این ماه رحمت و فضیلت، بهره بگیریم.
  احمد امیرسلیمانی ، عید سعید فطر را تجلی خدا خواهی و جشن دوری از معصیت و اوج امیدواری به مغفرت و رحمت الهی و روز پاداش گرفتن و رویت رحمت الهی دانست.
  وی، با  آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی مومنان روزه دار و شهروندان ولایت مدار این عید بزرگ را خدمت تمامی شهروندان آملی تبریک عرض نموده و ابرازامیدواری کرد، از خداوند سبحان تعجیل در فرج حضرت ولی عصر(عج)، بقای وجود رهبر معظم و عزت اسلام ومسلمین و رفع همّ و غمّ ازتمامی مسلمانان، نابودی کفر و صلاح دنیا و آخرت همه برادران و خواهران ایمانی را خواستارم.
   

   ادامه خبر بازگشت
 • ضیافت افطاری ونشست صمیمی مدیران شهرداری با کارمندان/ قدردان تلاش های شهرداری آمل برای امورات شهری هستیم


  ۱۳۹۷/۳/۲۱

  ضیافت افطاری ونشست صمیمی مدیران شهرداری با کارمندان/  قدردان تلاش های شهرداری آمل برای امورات شهری هستیم
  مراسم ضیافت افطاری ونشست صمیمی اعضای شورای اسلامی شهر، شهرار و مدیران شهرداری با کارکنان وکارگران مجموعه شهرداری آمل با هدف ارج نهادن به زحمت آنها در فضای کاملا معنوی وهمدلی خاصی برگزار شد
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، این مراسم با حضور رییس دفتر مرجعیت حضرت آیت الله جوادی آملی در مازندران، سرهنگ عیسی زاده فرمانده سپاه و سرهنگ علیزاده فرمانده بسیج اداری وکارگری ناحیه آمل ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، روسای سازمان ها، مدیران مناطق، معاونان و کارکنان زحمتکش شهرداری آمل برگزار شد.
  رییس دفتر مرجعیت حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در مازندران در این مراسم با قدردانی از تلاش های اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل گفت: ما در شهر آمل، قدردان زحمت ها و انصافا تلاش ها وپیگیری هایی که از سوی مدیریت شهرداری برای برطرف کردن کم وکاستی های شهرداری برای رفاه حال شهروندان می شود، هستیم و آرزوی توفیقات بیشتربرای این عزیزان را داریم.
  حجت الاسلام "حسن محمودی" فزود: شهرداری نهادی است که منش و روش او خدمت به خلق است، البته همه ما معصوم نیستیم و در افعال غیرمعصوم خطا و نقص وجود دارد که خوبی آن است ارزش ها نیز توسط انسان دیده شود و حق شناسی کنیم.
  وی ادامه داد: انسان همیشه با یک سختی دست و پنجه نرم می کند و تا زمانی انسان خداوند متعال را ملاقات کند سختی وجود دارد اما انسان در این سختی ها حرکتی دارد و به مراحلی می رسد.
  رییس دفتر مرجعیت حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در مازندران، با اشاره به این که اگر مدیری اخلاق محور باشد می تواند موفق شود، گفت: ما تعهد عملی به خداوند متعال دادیم که شامل اعمال تعبدی و ارزشی می شود و نسبت به بسیاری از افراد تعهد داریم و اگر انسان به وظایف خود عمل کند یک دگرگونی در او اتفاق می افتد.
  حجت الاسلام محمودی اضافه کرد: ضرورت دارد از موازی کاری ها دوری کرده و همواره به دنبال اجرای اموری که به ما محول شده است باشیم که امری مهم و اساسی است.
  ** همه ما در شهرداری، عضو یک خانواده هستیم
  مهندس جهانگیر آذری عضو شورای اسلامی شهر آمل هم در این مراسم گفت: همه ما عضو یک خانواده هستیم و از شهردار آمل و دیگر عزیزان تشکر داریم تا چنین برنامه ضیافتی را تدارک دیدند.ماه رمضان ماه سراسر برکت است و امیدواریم در این ماه وبه برکت روزه های این ماه در سراسر برنامه های زندگیتان وجود داشته باشد.
  همچنین، به مناسبت شهادت حضرت علی(ع) مراسم سینه زنی ونوحه خوانی توسط کربلایی " مرتضی خسروی برگزار شد.

      ادامه خبر بازگشت
 • حضور شهردار و کارکنان شهرداری آمل در راهپیمایی روز جهانی قدس


  ۱۳۹۷/۳/۱۸


  حضور شهردار و کارکنان شهرداری آمل در راهپیمایی روزجهانی قدس
  شهردار،معاونان، مدیران مناطق و کارکنان شهرداری آمل و سازمان های وابسته همگام با آحاد مختلف مردم به صورت پرشور در مراسم راهپیمایی روز قدس شرکت کردند .
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، در این راهپیمایی شهردار و دیگر مدیران و پرسنل با محکوم نمودن جنایت ها و تجاوز گری های رژیم غاصب اسراییل، باشعارهای دشمن شکن خود بار دیگر بر وفاداری و پایبندی خود به آرمانهای والای امام راحل و انقلاب اسلامی تاکیدی نمودند.
  در حاشیه این راهپیمایی شهردار آمل گفت: روز قدس ، روز انزجار عمومی از غاصبان فلسطین و دفاع از اسلام و ارزش های والای انسانی و روز اعلام حضور یکپارچه برای تحقق وعده الهی و فروپاشی رژیم اسرائیل و آزادی اولین قبله مسلمین جهان یعنی  قدس شریف است.
  احمدامیرسلیمانی افزود: با توجه به اقدامات نژادپرستانه و جنایتکارانه رژیم غاصب اسرائیل در روزهای اخیر و ظلم مضاعف به مردم مظلوم فلسطین می بایست ملت ایران فریاد اعتراض خود  را در سایه وحدت و اتحاد مردم  به گوش جهانیان  رساندند.
  گفتنی است، از سوی اداره روابط عمومی شهرداری آمل حدود 3هزار برگ پوسترویژه مراسم راهپیمایی روز قدس میان راهپیمایی آمل توزیع که با استقبال خوب وقدردانی مردم از شهرداری را به همراه داشت.

      ادامه خبر بازگشت
 • اعلام آمادگی شهرداری آمل برای برگزاری مراسم روز جهانی قدس


  ۱۳۹۷/۳/۱۷

  اعلام آمادگی شهرداری آمل برای برگزاری مراسم روز جهانی قدس
  شهردار آمل گفت: در روز جهانی قدس مجموعه مدیریت شهری با تمام توان و ظرفیت‌های خود دوشادوش مردم انقلابی وهمیشه درصحنه شهرستان آمل حضور خواهد داشت.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، " احمد امیرسلیمانی " افزود: ازسوی اداره روابط عمومی شهرداری در چند روز گذشته با نصب بنرهایی درنقاط مختلف سطح شهر برای حضور پرشور دعوت شهروندان در راهپیمایی روزجهانی قدس اطلاع رسانی وسیعی شده و بیش از3 هزار برگ پوستر ویژه مراسم نیز چاپ و در روز راهپیمایی توزیع خواهد شد.
  وی ادامه داد: همچنین توسط سازمان مدیریت پسماند، پاکسازی و انجام رفت و روب مسیر‌های منتهی به راهپیمایی از میدان قائم، بلوارامام خمینی(ره)، خیابان 17شهریور تا مصلای قدس آمل  به صورت ویژه انجام خواهد شد.
  شهردارآمل اضافه کرد: همچنین سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری آمل نیز با استقرار نیروها، تجهیزات و ماشین آلات آتش نشانی در نقاط پیش بینی شده حضور خواهند داشت.
  امیرسلیمانی، با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در دفاع از حق تضییع شده مردم مظلوم فلسطین نیز گفت: برای حمایت از انسان‌هایی که سرزمین آنها در اشغال صهیونیست‌های غاصب است، در این مراسم شرکت خواهیم کرد.
  وی همچنین، به اقدامات شهرداری آمل در برگزاری هرچه بهتر بیست و نهمین مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) که باحضور قشرهای مختلف مردم ومسئولان شهرستان درمصلای برگزار شد، اشاره کرد و گفت: از تلاش‌های تمام خدمت‌گذاران در رده‌های مختلف تشکر می‌کنم.

   ادامه خبر بازگشت
 • پیام شهردارآمل به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) وقیام 15 خرداد


  ۱۳۹۷/۳/۱۳

  پیام شهردارآمل به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) وقیام 15 خرداد
  شهردار آمل در پیامی، سالگرد ارتحال ملکوتی رهبرکبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفته و قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ را گرامی داشت.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، درپیام " احمد امیرسلیمانی " آمده است: بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دلها در حالی به سوگ آن عزیز می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی رضوان الله و تعالی علیه سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می نماید.
  شهردارآمل دراین پیام خود با گرامیداشت واقعه خونین ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ ، این روز را نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار دانست که با نام و اندیشه و راه امام خمینی پیوندی از یاد نرفتنی دارد.
  اینجانب با عرض تسلیت سالگرد جانگداز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام ۱۵ خرداد، بار دیگر با آرمان های بلند بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای والا مقام اسلام تجدید میثاق کرده و از درگاه خداوند متعال موفقیت همگان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) مسئلت می نمایم.
   

   ادامه خبر بازگشت
 • مدیران جدید مناطق یک و دو شهرداری آمل معارفه شدند


  ۱۳۹۷/۳/۱۲

  مدیران جدید مناطق یک ودوشهرداری آمل معارفه شدند
  شهردارآمل در احکام جداگانه ای مدیران جدید مناطق یک و دو این شهرداری را منصوب ودر آیینی معارفه شدند.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، درآیین صدور احکام مدیران جدید مناطق شهرداری که با حضور علیزاده معاون خدمات شهری، کوهستانی معاون اداری ومالی، مدیران مناطق یک ودو، رییس اداره حراست و نیز روابط عمومی شهرداری آمل در دفتر معاون اداری ومالی برگزارشد، ازسوی" احمد امیرسلیمانی" شهردارآمل، مهندس " محمد طبری" که پیش ازاین مدیرمنطقه 2 فعالیت می کرد، به عنوان مدیرمنطقه یک و مهندس " سیدعلی اکبرحسنی " که در سمت مدیرمنطقه یک فعالیت داشت، به عنوان مدیرجدید منطقه 2 شهرداری آمل منصوب شدند.
  معاون اداری ومالی شهرداری آمل دراین آیین با تقدیر از تلاش های بی وقفه مدیران مناطق یک ودو گفت: که مهندس طبری وهم مهندس حسنی، به عنوان مدیران آزمون پس داده با کارنامه مثبت درمجموعه شهرداری آمل بودند و این جابه جایی جدید هیچ وقفه در نوع کار و ادامه فعالیت آنها نخواهد داشت.
  کوهستانی افزود: امیدواریم با بهره گیری از تجربیات گذشته و استفاده از سیستم کارآمدی که در منطقه برقرار شده است، روند رو به رشد منطقه را ادامه داده و توفیق خدمت صادقانه را به شهروندان عزیز داشته باشیم.
  مهندس طبری ومهندس حسنی مدیران جدید مناطق یک و دوشهرداری آمل هم از حمایتهای شهردار آمل و سایر معاونین و مدیران شهرداری و همکاری مسئولین و کارکنان زحمت کش مناطق در دستیابی به موفقیتهای مجموعه تشکر کردند.

   
   

   ادامه خبر بازگشت