• بازدید فنی اعضای شورای اسلامی شهر آمل از تقاطع هوشمند فجر


  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷

  اعضای شورای اسلامی شهر آمل ، جانشین پلیس راهور شهرستان آمل به همراه نجف مسعود زاده مسئول واحد فنی و عمرانی شهرداری آمل و سایر مشاوران و کارشناسان ذیربط از تقاطع هوشمند فجر واقع در بلوار شیخ فضل اله نوری آمل بازدید فنی کردند.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، احداث چراغ راهنمایی هوشمند به همراه اصلاح هندسی این تقاطع که تاکنون حدود 2 میلیارد ریال هزینه دربر داشت وضعیت ترافیک سنگین واقع در انتهای بلوار شیخ فضل اله نوری را به ترافیک روان و منظم تبدیل کرد.
  تقاطع هوشمند بر مبنای وضعیت تعداد و تردد خودورها در خیابان های اصلی دستور اعلان وضعیت چراغ های راهنمایی را ارسال می کند.
  در این بازدید معضلات سد معبر بازار روز فجر و همچنین ورودی فرهنگ شهر مورد بررسی قرارگرفت تا پس از اصلاح موارد و مشارکت شهروندان مشکلات ترافیکی این منطقه از مطلوبیت برخوردار شود.   ادامه خبر بازگشت
 • عملیات اجرایی پروژه ملی روگذر هزارسنگر آغاز شد


  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶

  عملیات اجرایی پروژه ملی روگذر هزارسنگر با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی عزت اله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس، اسلامی استاندار مازندران، سید جعغر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل ، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل آغاز شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، با اجرای این پروژه توسط وزارت راه و شهرسازی ترافیک میدان هزار سنگر کاهش چشمگیری خواهد داشت.
  شهرداری آمل با آماده سازی مسیر اجرای پروژه برای پیشبرد طرح روگذر روند آغاز عملیات اجرایی را تسریع بخشیده است.  


   

   ادامه خبر بازگشت
 • پیام شهردار آمل به مناسبت قهرمانی تیم بسکتبال با ویلچر در لیگ برتر


  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶

  خبر مسرت بخش قهرمانی تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل با توجه به نزدیک شدن به سال جدید و آغاز فصل بهار شادمانه ای مجدد در بین مردم شریف آمل ایجاد کرد .این افتخار آفرینی که از تلاش بازیکنان ، مربیان ، سرپرست و دست اندرکاران این تیم نشات می گیرد مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل را بر آن خواهد داشت تا از نخبگان ورزشی این رشته در عرصه قهرمانی های ملی و بین المللی حمایت نماید. ضمن تبریک و تقدیم این قهرمانی به شهروندان عزیز آملی آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل دارم.
  احمد امیر سلیمانی
  شهرداری آمل
       

   ادامه خبر بازگشت
 • شهرداری آمل قهرمان لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور شد


  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵

  تیم بستکبال با ویلچر شهرداری آمل با غلبه بر تیم مشهد برای نخستین بار در تاریخ آمل قهرمان لیگ برتر بسکتبال ویلچر کشور شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، تیم بستکبال با ویلچر آمل با سرمربی گیری مسعود فلاح از جانبازان هشت سال دفاع مقدس توانست این افتخار آفرینی برای شهر آمل کسب کند.
  روابط عمومی شهرداری آمل این موفقیت را به جامعه ورزش آمل ، قشر توانمند جانبازان و معلولان ، بازیکنان و مربیان و سرپرست تیم بسکتبال ویلچر تبریک عرض می نماید و کسب مقام های  جهانی را برای این تیم از خداوند متعال مسئلت می نماید.

   ادامه خبر بازگشت
 • غبار روبی گلزار شهدا توسط اعضای شورا و شهردار آمل


  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴

  به مناسبت روز شهدا و پنج شنبه آخر سال غبار روبی گلزار شهدا توسط اعضای شورای اسلامی شهر آمل ، شهردار و مدیران شهرداری آمل انجام شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ،  احمد امیر سلیمانی شهردار آمل در حاشیه این غبار روبی با بیان اینکه شهدا عزت کشور و نظام ما هستند گفت: نیت و رفتار شهدا باید الگوی همه ما در خدمات رسانی به شهروندان قرار گیرد تا رضایت خداوندی را به همراه داشته باشد.
  وی با تقدیر و تشکر از پرسنل خدوم شهرداری و سازمان های وابسته در سال 96 اظهارکرد: با توجه به اینکه در بدترین وضعیت اقتصادی قرار داشتیم ،تعهد خود دانستیم تا حق و حقوق پرسنل تا پایان سال پرداخت شود زیرا پرسنل شهرداری با تاسی از فداکاری های شهدا در خدمات رسانی به مردم پیش قدم بوده و خواهند بود.
  امیر سلیمانی خاطر نشان کرد: امید است در سال 97 با افزایش خدمات شهرداری به شهروندان فهیم آملی رضایت بخشی عمومی در سطح شهر نیز افزایش یابد .
  محمد محمدی نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این مراسم اظهار کرد: یاد و خاطره شهدا خود انگیزه ای است تا با همدلی خدمات ارزنده تری به مردم ارائه دهیم زیرا آنان از جان و مال خود گذشتند تا ایران ما درامنیت مسیر پیشرفت و توسعه را طی کند.
  وی با تقدیر از پرسنل شهرداری آمل بابت خدمات ارزنده به شهروندان گفت: روحیه خدمت رسانی در مجموعه شهرداری آمل کم نظیر است و با توجه به وجود همه مشکلات اقتصادی عاشقانه وظیفه خود را انجام دادند.
  محمدی از شهردار آمل نیز بابت پرداخت مطالبات پرسنل شهرداری نیز تشکرکرد و افزود: امید است در سال 97 در سایه همدلی خدمات مفیدی مانند همیشه به شهروندان ارائه شود.
   

   ادامه خبر بازگشت
 • تقدیر اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار آمل به مناسبت روز شهردار


  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴

  تقدیر اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار آمل به مناسبت روز شهردار
  به مناسبت سالروز شهادت سردار سرلشگر شهید مهدی باکری ( روز شهردار )، از شهردار آمل در جلسه شورا با اهدای لوحی تقدیر شد .
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، محمد محمدی نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه ضمن عرض تسلیت به فرشید لیتکوهی عضو شورا در پی ضایعه درگذشت پدر گرامیشان گفت : به بهانه فرا رسیدن سالروز شهادت سردار مهدی باکری ( روز شهردار ) ضمن دعوت از شهردار در این جلسه از سوی اعضای شورا، خواستیم از زحمات یکسال اخیر ایشان در اجرای پروژه ها و رسیدگی به امورات شهروندان عزیز قدردانی نمائیم.
  وی ضمن قدردانی از شهردار و کلیه همکاران زحمتکش شهرداری به نیابت از اعضای شورا افزود : احمد امیرسلیمانی اقدامات موثری را در توسعه شهر و همچنین اجرای پروژه های مختلف عمرانی در سطح شهر انجام داده است و امیدوارم شهر آمل در سال آینده شاهد سالی پر رونق تر از امسال باشد.
  خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه بیان کرد : خدا را شاکریم که با وجود تمام مشکلات اقتصادی که همه ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم، اندک پروژه هایی که داشتیم یک ماه قبل به بهره برداری رسیدند و انشاءالله بتوانیم با برنامه ریزی بهتر شاهد تلاش مجموعه 1500 نفره شهرداری در تمام سطوح از اداری تا خدماتی با رهبری سازمانی شخص شهردار در راس هرم شهرداری باشیم.
  وی افزود : پویایی مجموعه شهرداری خواست همه ماست و قطعا از شهردار که دغدغه معاش و حقوق پرسنل را داشتند تشکر می کنیم که عیدی و حقوق اسفند خیلی از همکاران تا به امروز پرداخت شده و انشاءالله تا چند روز دیگر اندک حقوق حقه پرسنل نیز پرداخت خواهد شد.
  مسعود تسلیمی عضو شورای اسلامی شهر آمل ضمن تشکر ویژه از شهردار، مجموعه عملیاتی و مدیران شهرداری در سالی که گذشت بیان کرد : همه ما شاهد هستیم که با چه وضعیت اقتصادی سر و کار داریم و در این شرایط سخت اقتصادی مدیریت کردن مجموعه و رسیدن به هدف هایی که تعیین شده بسیار مشکل است .
  وی ادامه داد : خدا را شاکریم که در اسفند ماه توانستیم بیشتر مطالبات را پرداخت کنیم، انشاء الله که بتوانیم تا پایان اسفند ماه پاسخگوی همه همکاران عزیز باشیم و این اتفاق نمی افتاد مگر در سایه همدلی، همکاری، همفکری، مدیریت شهردار و اعضای شورا و همکاران عزیزمان در شهرداری و سازمان های وابسته.
  قاسم رسولی عضو شورای اسلامی شهر آمل اظهار داشت : آرزو می کنم در سال جدید همدلی و اتحادمان بیشتر شود تا در سایه آن شهری آباد و پویا داشته باشیم .
  وی افزود : همکاران شهرداری برای حفظ آبروی شهر با نیت خالصانه تلاش های بسیار خوبی داشته اند و مطمئنا هیچ وقت کار آنها را کسی فراموش نخواهد کرد.
  احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این جلسه ضمن تشکر از حسن تدبیر اعضای شورا و حمایت از شهرداری برای اجرای پروژه ها و همکاری دلسوزانه و راهنمایی های آنها گفت : تا اراده خداوند نباشد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و اعتقادم بر این است از اینکه دوباره خدمتگزار مردم شدم خواست و اراده خداوند متعال بوده است.
  وی افزود : بنده به عنوان مدیر اجرایی شورا هستم، هیچ وقت کم فروشی نخواهم کرد، با همه توان دنبال این خواهم بود که مشکلات را حل کنم و همیشه سعی می کنم که حیثیت و آبروی اعضای شورا به واسطه عملکرد بنده زیر سوال نرود.
  شهردار آمل ضمن گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید مهدی باکری گفت : امیدوارم بتوانیم ذره ای از جانفشانی های این عزیزان را جبران کنیم.
  وی با بیان اینکه امیدواریم سال 97 را با یک همدلی بیشتر آغاز کنیم تصریح کرد : انصافا هیچ نگاه سیاسی به مجموعه ندارم و همیشه سعی کردم احدی از مجموعه شهرداری را با مسئولان شهرستان درگیر نکنم و اعتقاد دارم در یک فضای آرام و بی تنش می توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم .
  در پایان این جلسه از فردوس قربانی تنها بانوی عضو شورای اسلامی شهر آمل در دوره پنجم شورا، به مناسبت میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با اهدای لوحی تجلیل شد.

   ادامه خبر بازگشت
 • برگزاری چهارمین جشنواره تخم مرغ رنگی در آمل


  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴

  چهارمین جشنواره تخم مرغ رنگی با استقبال چشمگیر خانواده ها و کودکان با تلاش سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری آمل 24 اسفند در سالن سرای مهر برگزار شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، در این جشنواره که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر آمل معاون خدمات شهری ، مدیران عامل سازمان های وابسته و مدیران ادارات و واحدهای شهرداری آمل برگزار شد ، هنرمندان و دانش آموزان مدارس نیز به هنرنمایی و ارائه آثار مرتبط با عید نوروز و مباحث زیست محیطی پرداختند.
  بخش جنبی این جشنواره نیز با برگزاری کارگاه سفال سازی برای کودکان نسبت به سال های گذشته متمایز شده بود.   

   ادامه خبر بازگشت
 • تقدیر هیات اجرایی کنفرانس بین المللی پیشرفت های نوین در مهندسی عمران از شورای شهر و شهرداری آمل


  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲

  هیات اجرایی کنفرانس بین المللی پیشرفت های نوین در مهندسی عمران از شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل تقدیر کرد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، امیر متقی و امیر رضا حدادی مدیران اجرایی این کنفرانس بین المللی با حضور در دفتر شهردار از حمایت های شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل در برگزاری همایش های علمی مرتبط با حوزه شهرسازی و ساخت و ساز تقدیر تشکر کردند.
  احمد امیر سلیمانی شهردار آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه هر حرکت و ایده ای که منجر به توسعه شهر آمل به خصوص جریان سازی علمی و ارتقاء بخشی سطح حوزه عمران شهری شود اعضای شورای اسلامی شهر و شهردرای آمل در حمایت از آن پیش قدم هستند گفت: این کنفرانس از بازخورد خوبی برخوردار بوده و اثر بخشی آن در تدوام آن خواهد بود.

   ادامه خبر بازگشت
 • آیین افتتاح سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری آمل


  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹

  آیین افتتاح نخستین سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری های مازندران در آمل برگزار شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، در آیین افتتاح سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری آمل، رسولی معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل؛ شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آمل، روسای ادارات آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره ورزش و جوانان، هنرمندان، ورزشکاران و اهالی فرهنگ و هنر حضور داشتند.
  شهردار آمل نیز در سخنانی با اشاره به اینکه حضور چهره های حاضر فرهیخته در این آیین ارزشمند است، تصریح کرد: روز 22 اسفند روز شهداست و به برکت خون شهدا امیدواریم بتوانیم امانت دار بوده و راه درستی را که این شهدا انجام دادند پیش ببریم.
  وی حضور جمعیت حاضر را اعلام حمایت راه اندازی سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری آمل عنوان کرد و گفت: پیام دوم این حضور این است که این گروه ها مطالباتی از شهرداری دارند و این وظیفه شهرداری را سنگین خواهد کرد.
  امیرسلیمانی با تاکید بر اینکه باید با امکانات اندک پاسخگوی مطالبات سنگینی باشیم که به حق بوده و باید انجام شود، اظهار کرد: در این راه نیاز به همراهی و مشورت همه اهالی فرهنگی و ورزشی شهرستان داریم. سازمان فرهنگی ورزشی فعالیت های نرم افزاری در حوزه شهری خواهد داشت زیرا مابقی سازمان ها بیشتر به فعالیت های فیزیکی و عمرانی مشغول هستند و این سازمان در حوزه وسیع اجتماعی و بخش های فرهنگی و ورزشی فعالیت خواهد کرد.
  شهردار آمل با اشاره به روند طولانی اخذ مجوز سازمان فرهنگی ورزشی بیان کرد: این طرح ابتدا در شهرستان مصوب شد و سپس در مراحل بعد از سوی وزارت کشور مجوزهای آن اخذ شده است. این بخش نیاز حوزه مدیریت شهری بود و توانستیم مدیری را در این سازمان فعال کنیم که به حوزه کاری این سازمان آشنایی داشته در سطح استانی کار کرده است.
  وی ادامه داد: این سازمان سیاسی نیست و کانال مشخصی برای فعالیت خود دارد. امیدواریم یک سازمان در ادامه مسیر با هم افزایی تمامی دستگاه ها و ادارات بتواند به کمک توسعه شهری آمل بیایید و در این جا از تمامی مدیران شهرستان می خواهیم که در حمایت از این سازمان دریغ نکنند و با تجمیع توانمندی ها بتوانیم بهره برداری های لازم را از این پتانسیل داشته باشیم.
  امیرسلیمانی با تاکید بر اینکه برای فعالیت سازمان فرهنگی ورزشی امکاناتی در اختیار این سازمان قرار گرفته است، عنوان کرد: سالن سرای مهر که با جدیت حمید رضا طاهرنژاد مدیرعامل فقید سازمان بهسازی و نوسازی سازمان شهرداری آمل احداث شده است از جمله اماکنی است به سازمان فرهنگی ورزشی واگذار می شود. همچنین شهرداری آمل دو میلیارد تومان برای در اختیار گرفتن خانه های قدیمی آمل هزینه کرده است که از آن برای راه اندازی فرهنگ سراها استفاده می کند. این خانه ها با ترمیم برای اختیار اهالی فرهنگ و هنر قرار می گیرد.
  وی افزود: دو سالن ورزشی بانوان و غدیر شهرداری آمل نیز در اختیار این سازمان قرار می گیرد و نیز برای سال 97، طرح توسعه اماکن ورزشی این شهر در دستور کار قرار خواهد داشت.
  هاشم جمشیدپناه سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری آمل نیز در آیین با اشاره به اینکه امروز شهرستان آمل و استان مازندران افتخار میزبانی از رویدادی را دارد که سال ها برای آن تلاش شده بود، اظهار کرد: شورای اسلامی دوره قبل و دوره فعلی تلاش های بسیاری در این زمینه صورت داده و شهردار و نماینده شهرستان تلاش های بسیاری در این زمینه انجام داده اند تا سازمانی به نام فرهنگی ورزشی اجتماعی تشکیل شود.
  وی با بیان اینکه یکی از محاسن تشکیل این سازمان تلفیق شدن واژه های فرهنگی، هنری، ورزشی در کنار یکدیگر است و این ها واژه هایی نیست که قرار باشد کار فرهنگی هنری ورزشی جدیدی انجام دهند، افزود: قرار نیست فرهنگ و کار جدیدی بنا نهیم بلکه می خواهیم غبار از کارهای فرهنگ در حال انجام کنار بزنیم. آمل دارای فرهنگ غنی و اصیلی است و واژه های زیبایی در این عرصه توان معنی یافتن را خواهند داشت.
  جمشیدپناه با اشاره به اینکه فرهنگ غنی ایثار و شهادت در آمل با حضور مدافعان حرم تکمیل شده است به حضور خانواده شهید مدافع حرم زال نژاد در این مراسم اشاره کرد و افزود: این شهدا از شهرستان آمل افتخار کشور و استان مازندران به شمار می روند.
  وی همچنین با اشاره به اهداف و مسیرهای تعیین شده برای پیشبرد برنامه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل عنوان کرد: قرار است در این مسیر، برنامه های حوزه مربوطه شفاف سازی شود تا جوانان بیشتری از آملی ها بدانند که آمل چه بوده و چه هست. در حوزه ورزش، آمل مهد ورزشکارانی است که  سرآمد کشور در عرصه های بین المللی هستند همچنین در حوزه فرهنگی نیز جوانانی فعالیت می کنند که در حوزه کاری خود از نخبگان به شمار می روند و شاید این سازمان بتواند همدلی میان این اصحاب فعال شهرستان را ایجاد کرده و فاصله ها را از میان ببرد.
  سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری آمل با تاکید بر اینکه در این سازمان ورزش و فرهنگ پا به پای هم خواهند بود و آملی ها و مازندرانی ها که سرآمد کشور هستند باز هم فعال خواهند بود، تصریح کرد: در برهه ای از زمان شاید فراموش کردیم به جوانان این فرهنگ غنی را یادآوری کنیم اما در این سازمان با هدف ایجاد نشاط، شور و سلامتی در جامعه ابزار کار مهمی در اختیار فرهنگ دوستان و فعالان ورزشی شهرستان در بخش های مختلف در اختیار قرار خواهد گرفت.
  وی با بیان اینکه آملی ها لیاقت دارند خدمات خوبی دریافت کنند و از همه تقاضا داریم در این زمینه کمک کار باشند، عنوان کرد: در این سازمان فعالیت های فرهنگی و ورزشی به روزرسانی شده و بازخوانی جدیدی از این بخش ارائه خواهیم کرد.
  براساس این گزارش در این مراسم استاد پرقوه از اساتید شناخته شده موسیقی کشور و شهرستان آمل و حسین شمس سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال به ایراد سخنرانی پرداختند. سازمان فرهنگی و ورزشی و اجتماعی شهرداری آمل در پایان این مراسم از سوی اعضای شورا و اهالی فرهنگ و ورزش بازگشایی شد.


   

   

   ادامه خبر بازگشت
 • پیام شهردار آمل به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر


  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷

  پیام شهردار آمل به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر
  حضرت فاطمه(س) بانوی آب و آیینه ، سرور عصمت و طهارت بانوان دو عالم ، کانون عشق و تجلای اهل بیت و دوستدار پیروان پیامبر اسلام صلی الله علیه بود که عطر ولایت را برای مسلمانان و شیعیان جهان گسترانیده است. چه زیباست که این ولادت منبعث از الطاف الهی به نام روز مادر در تقویم جمهوری اسلامی ایران نهادینه شد تا شادمانه ای برای قدردانی از زنان مملکت ما باشد.اینجانب فرخنده روز مادر و گرامیداشت زن را به همه بانوان ایران اسلامی، مادران شهید بویژه مادران کهن شهر آمل که منشأ افتخار آفرینی این شهر در طول تاریخ بوده و هستند، تبریک عرض نموده و برای آنان سلامتی و بهروزی را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.
  احمد امیر سلیمانی
  شهردار آمل  

   ادامه خبر بازگشت