• پیام تبریک شهردار آمل به مناسبت قهرمانی تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری در مسابقات بین المللی تایلند


  ۱۳۹۶/۵/۲۹

  پیام تبریک شهردار آمل به مناسبت قهرمانی تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری در مسابقات بین المللی تایلند
  بسمه تعالی
  بار دیگر تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل در مصاف با رقبای خود پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزار در آورد تا نام ایران و شهر آمل مانایی خود را در عرصه های افتخار ثبت نماید.
  این پیروزی شیرین را به همه بازیکنان غیرتمند ، مربیان و سرپرست این تیم بویژه شهروندان شریف و پهلوان منش آملی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق روز افزون برای تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل مسئلت می نمایم.  

   ادامه خبر بازگشت
 • قهرمانی تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل در مسابقات بین المللی تایلند


  ۱۳۹۶/۵/۲۹

   تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل که با دعوت رسمی کشور تایلند برای شرکت  در جام پادشاهی تایلند حضور یافت، قهرمان این دوره از مسابقات شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، در این دوره از مسابقات تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل با غلبه بر رقبای خود به این موفقیت دست یافت.
  مسابقات چهارجانبه بسکتبال با ویلچر جام پادشاهی تایلند با حضور تیم‌ هایی ازچین تایپه، کره جنوبی، تایلند و شهرداری آمل نماینده ایران روز‌های 25 تا 28 مرداد در بانکوک برگزار شد.

   ادامه خبر بازگشت
 • دیدار رایزن سفارت بوسنی و هرزگوین با شهردار آمل


  ۱۳۹۶/۵/۲۸

  ساتکو بیتانگا رایزن سفارت بوسنی و هرزگوین در ایران با احمد امیرسلیمانی شهردار آمل دیدار کرد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، شهردار آمل در این دیدار ضمن معرفی آمل به عنوان شهر باستانی و دارای سابقه علمی ، فرهنگی و صنعتی اظهار کرد: مشابهت های زیاد اقلیمی بین شهر آمل با برخی شهرهای بوسنی وجود دارد که می تواند زمینه ساز تعاملات خوبی باشد.
  وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران حسن نیت خود را به بوسنی در زمان جنگ نشان داد افزود: انتظار ما از آن کشور این است مشکلات ویزایی را هرچه سریعتر حل نموده تا روابط تجاری و گردشگری خوبی برقرار شود.
  امیر سلیمانی با بیان اینکه آمل آمادگی خواهر خواندگی با شهر های بوسنی و هرزگوین را دارد افزود: مسلمانان دو کشور قطعا ارتباط بسیار خوبی با یکدیگر برقرار خواهند کرد .
  وی ادامه داد: آمل 46 درصد از سهم صنعت استان مازندران را به خود اختصاص داده است و با وجود انبوه سازان و متخصصان برجسته بخش مسکن و گردشگری تعاملات خوبی را می توان ایجاد کنیم.
  شهردار آمل تاکید کرد: در جلسه آتی هیاتی را معرفی نموده تا به طور تخصصی منجر به امضاء تفاهم نامه همکاری شود.
  ساتکو بیتانگا رایزن سفارت بوسنی و هرزگوین در ایران در این دیدار اظهار کرد: پس از دیدار با تهران و تبریز آمل سومین شهری است که افتخار آشنایی با این شهر را دارم.
  وی با بیان اینکه آمل شبیه برخی از شهرهای بوسنی به لحاظ اقلیمی است افزود: اقتصاد بوسنی بیشتر بر اساس کشاورزی و توریسم است و امیدواریم آملی ها بتوانند سرمایه گذاری های خوبی در بوسنی در بخش توریسم داشته باشند.
  بیتانگا گفت: کشورهای عربستان و آلمان در کشور بوسنی سرمایه گذاری کردند اما جای خالی ایران علیرغم حسن نیتی که به ما دارد خالی است.
  وی با اشاره به اینکه درباره مشکلات ویزا با ظریف وزیر امورخارجه وارد مذاکره شدیم افزود: سعی می کنیم پس از تفاهمات لازم پروازهای مستقیم تهران و سارایوو اجرایی شود.
  بیتانگا تصریح کرد: زمانی که در بازار و شهر آمل قدم می زدم احساس کردم در خانه خودم هستم و سعی دارم هر چه سریعتر موضوع خواهر خواندگی یکی از شهر های بوسنی با آمل صورت گیرد.
   
   

   ادامه خبر بازگشت
 • تقدیر از شهردار آمل در آخرین جلسه دوره چهارم شورای اسلامی شهر از احمد امیر سلیمانی در آخرین جلسه دوره چهارم شورای اسلامی شهر تقدیر شد. به گزارش روبط عمومی شهرداری آمل ، اسدالله تورنگ در این جلسه اظهار کرد: شهرداری را که 4 سال گذشته انتخاب کرده ایم با


  ۱۳۹۶/۵/۲۸

  از احمد امیر سلیمانی در آخرین جلسه دوره چهارم شورای اسلامی شهر تقدیر شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، اسدالله تورنگ در این جلسه اظهار کرد: شهرداری را که 4 سال گذشته انتخاب کرده ایم با توان و بینشی بالا بوده است و توانسته بسیاری از پروژه های بزرگ شهری را به اتمام برساند.
  وی با اشاره به تلاش های بی وقفه مرحوم حمید رضا طاهرنژاد مدیر عامل فقید سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل افزود: نقش اساسی که این مرحوم درانجام پروژه های ولایت ، امین طبرسی ، مرمت بازار و انجام المان ها داشته اند فراموش نشدنی است.
  تورنگ احداث پارک های متعدد در محلات شهری ، احداث پارکینگ های عمومی ، اتمام طراحی بهره برداری بستر رودخانه هراز را از دیگر اقدامات شاخص این دوره از شورا عنوان کرد و افزود: مشکلات زباله آمل هم از طریق سرمایه گذار ژاپنی در مراحل نهایی خود به سر می برد .
  وی با بیان اینکه علیرغم وجود مشکلات اقتصادی عدیده در کشور شهرداری آمل آبروی شهر را حفظ کرده است گفت: بیان مقامات استانی همیشه این بوده که شهر آمل علیرغم پروژه های عمرانی بزرگ کمترین بدهی را دارد.
  تورنگ خاطر نشان کرد: 13 عضو شورا در چهار سال گذشته هرچند دارای اختلاف سلیقه و نظر بودند اما همین اختلافات منجر به انجام کارهای بزرگ و قابل دفاع شد.
  وی از همه اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار آمل و مجموعه شهرداری و سازمان های وابسته تقدیر کرد و گفت: همکاران شهرداری با نیت خالصانه ای که داشته اند برای حفظ آبروی شهر تلاش مجدانه ای داشته اند و هیچ موقع کار آنها فراموش نخواهد شد.
  سید محمد پژومان سخنگوی شورای اسلامی شهر نیز در این جلسه اظهار کرد: این دوره با فراز و نشیب هایی همراه بوده اما هر تصمیمی که در جلسات و مباحثات گرفته شد با نیت خیر بوده است.
  وی با بیان اینکه در این چهار سال مانند یک خانواده درکنار یکدیگر بودیم گفت: برای اعضای شورای پنجم نیز آرزوی موفقیت کرده و هر کمکی که از جانب ما برای عمران و آبادانی آمل میسر می شود دریغ نخواهیم کرد.
  روح الله آذرگشت عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر آمل نیز گفت: نقص قوانین شورا موجب شده تا یکپارچگی در مدیریت شهری وجود نداشته باشد و امیدواریم در شورای پنجم به اتفاق سایر شورای شهرها بر این مهم تاکید شود و اتفاقاتی در قانون شوراها برای نظارت بر سایر دستگاه های اجرایی بوجود آید.
  فرزین محمودی پاتی عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه از عاشقانه کار کردن مرحوم طاهرنژاد یاد کرد و گفت: از همه افرادی که برای اعتلای آمل در شهرداری زحمت کشیده اند تقدیر و تشکر می کنم.
  وی با بیان اینکه بسیاری از انتقاداتی که به بدنه شهرداری داشته ایم در جریان وظایف شورا بوده است افزود: کارهای صورت گرفته قابل تقدیر است وامیدوارم در دوره آتی شورا فصل بهتری را شروع کنیم.
  مسعود تسلیمی عضو شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه گفت: برای شهردار آمل در هر جایی که حضور دارند آرزوی توفیق داریم زیرا در این مدت توانستند برای آمل حفظ آبرو کنند.
  علی قاسمی عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز اظهار کرد: خاطرات خوبی با شهردار داشته ایم و امیدواریم کارهایی که در این دوره از شورا محقق نشد در دوره آتی اجرایی شود.
  وی خاطر نشان کرد: به نظر بنده اعضای شورای چهارم می توانند با کارهایی که در سطح شهر صورت گرفته به آن افتخار کنند.
  احمد امیر سلیمانی نیز در این جلسه اظهار کرد: از تمام اعضای شورای اسلامی شهر که در این مدت چهار سال به بنده اعتماد کردند سپاسگزارم و از سعه صدری که در مقابل نواقص بنده داشته اند تقدیر و تشکر دارم.
  وی با بیان اینکه اختلاف نظرها به جامعه اثبات کرد که بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار منافع مشترکی وجود ندارد گفت: اگر منافع مشترک و خدای نکرده انحراف مالی وجود داشت هیچ جرو بحثی شکل نمی گرفت و کارهای به صورت یکنواخت پیش می رفت.
  امیر سلیمانی با اشاره به محدودیت منابع مالی شهرداری در سال های اخیر گفت: اتفاقات خوبی که در شهر صورت گرفت حاصل وفاق دوستان شورای اسلامی شهر بوده که فراموش شدنی نیست.
  وی با اشاره به اینکه در این مدت 7 سال از مدیریت بنده در شهرداری آمل سعی کردیم کم فروش صورت نگیرد افزود: امروز افتخار می کنم که با همه اعضای شورای اسلامی شهر ارتباط خوبی دارم و امیدوارم مردم فهیم شهر آمل نیز از مدیریت بنده در این چند سال رضایت داشته باشند.


   

   ادامه خبر بازگشت
 • نهایی شدن موافقت تاسیس سازمان اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی در آمل


  ۱۳۹۶/۵/۲۶

  شهردار آمل از نهایی شدن تاسیس سازمان اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی که از سیاست های شورای چهارم اسلامی شهر و شهرداری بود، خبر داد.

  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، احمد امیر سلیمانی درباره این سازمان اظهار کرد:در خواست شهرداری آمل برای تاسیس سازمان اجتماعی، فرهنگی و ورزشی که از جمله اولویت های این شهرداری در چهار سال اخیر بود با بررسی  و بازرسی مختلف از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور  و تاییدیه اداره کل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات مورد تصویب قرار گرفت.
  وی با اشاره به اینکه مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشورمنطبق بودن اساسنامه پیشنهادی و شرح وظایف ابلاغی را تایید کرده است افزود: از اعضای شورای اسلامی شهر که مجدانه پیگیر تاسیس این سازمان بودند تقدیر و تشکر کرده و امیدوارم با راه اندازی این سازمان ورزشکاران ، هنرمندان و فرهنگ دوستان از این فرصت بهره لازم را ببرند

   ادامه خبر بازگشت
 • پیام شهردار آمل به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به ایران


  ۱۳۹۶/۵/۲۵

  بسم الله الرحمن الرحیم
  26 مرداد ماه روزی است که عطر خوش بازگشت آزادگان در اقلیم ماندگار ایران پیچید تا سند اقتدار و عظمت دلباختگان امام خمینی (ره) تا سال ها با پیروی از ولایت روز به روز قطورتر شود.
  روزی که کودکان ، زنان و مردان با چشم های اشک بار شوق دیدار را زمزمه کرده بودند هدیه الهی را پس از سال ها دوری تجربه کردند تا طعم خوش این پیروزی تاریخ ایران را زرین نماید.
  شکنجه ها و مصیبت هایی که رژیم بعث بر سر آزادگان سرافراز ما آورده  بودند، جهانیان  آن را ننگ تاریخی برای استکبار جهانی و دشمنان انقلاب اسلامی یاد می کنند و این حقانیت با تحمل این رنج ها که با نیت رضایت خدا بود محقق شد.اینجانب این روز بزرگ را به همه آزادگان سرافراز و خانواده های محترمشان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی روز افزون را برای آن عزیزان در تحقق آرمان های جمهوری اسلامی ایران تحت فرمان مقام معظم رهبری مدظله العالی دارم.
  احمد امیر سلیمانی
  شهردار آمل

   ادامه خبر بازگشت
 • نامگذاری خیابانی به نام مرحوم حمید رضا طاهرنژاد در آمل


  ۱۳۹۶/۵/۲۲

  سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل در جلسه کمیسیون اجتماعی روز شنبه ۹۶/۵/۲۱ شورا، از تصویب نامگذاری یکی از خیابان های بافت قدیم این شهر، ترجیحا کوچه مخابرات به نام زنده یاد مهندس حمیدرضا طاهرنژاد، مدیر عامل فقید سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل به پاس تلاش ها و خدمات ارزنده وی خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل، سید محمد پژومان مسئول کمیسیون اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه مرحوم طاهرنژاد برای بهسازی و احیاء بافت قدیم، کوچه های غربی و شرقی شهرداری، کوچه مخابرات و تملک پلاک های مسیر بازگشایی بلوارهای جدید شهر آمل تلاش های بی منت و بی وقفه بسیاری داشته اند بیان کرد : می‌بایست از بزرگ مردانی که در بستر خاک ایران زمین پرورش یافتند و بالندگی ایجاد کردند، قدردانی کرد و از نام آنها هویتی برای نسل‌های آینده ساخت تا آنها بتوانند خودشان را بیابند و آینده‌ای زیبا برای کشور بسازند.
  سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل افزود : وظیفه ما است که شهر را با تمام ظرفیت‌ها و هویت‌هایش نشان دهیم و افرادی که با خدمات خود موجب استواری این کشور شده‌اند را به همگان بشناسانیم.
  پژومان تصریح کرد : بر این اساس کمیته نامگذاری شهرداری آمل نسبت به نامگذاری یکی از خیابان های بافت قدیم شهر آمل ترجیحا کوچه مخابرات به نام زنده یاد مهندس حمیدرضا طاهرنژاد اقدام خواهد کرد.

   ادامه خبر بازگشت
 • برگزاری آیین تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری آمل


  ۱۳۹۶/۵/۱۹

  به میزبانی شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان آمل با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار آمل، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل و اصحاب رسانه شب چهارشنبه 18 مرداد ماه در سرای مهر برگزار شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، احمد امیرسلیمانی شهرداری آمل در این آیین اظهار کرد: خبرنگاران در سخت ترین شرایط سعی در انتقال اخبار و مفاهیم به مردم بوده و همگان بر حساس بودن شغل خبرنگاری واقفند.
  وی با بیان این که منتقدان خود را بیشتر از حامیان دوست داریم گفت: انتقادها سبب می شود در رفتارهای خود درست تصمیم بگیریم.
  وی با اشاره به اینکه تهدیدهای خبری به یک مجموعه خدمتگزار موجب ضایع شدن توان و بی انگیزگی می شود افزود: همه ما شهر آمل را دوست داریم و هرکاری کردیم برای ما و نسل های بعدی  است.
  شهردار آمل خاطر نشان کرد: خبرنگاران زحمات مجموعه شهرداری را به خوبی انعکاس دادند که جای قدردانی و سپاس دارد.
  وی با اشاره به این که آمل در اجرای پروژه های عمرانی در سطح استان پیشرو است بیان داشت: در تمام سال های مدیریتی بنده  به بودجه پیش بینی شده رسیدیم.
  امیرسلیمانی با بیان اینکه شهرداری ها وابسته به صنعت ساختمان هستند و با رکود این صنعت درآمد شهرداری ها نیزکاهش پیدا می کند گفت: برای مدیریت در این اوضاع باید از تعریف پروژه های موازی خودداری کرد.
  شهردار آمل تملک و احداث بلوار ولایت شمالی را یک دانشگاه برای سایر شهرها تعبیر کرد و افزود: حدود 250 پلاک در این پروژه را شهرداری آمل با توافق و حتی بدون شکایت تملک کرده است و یکی از بزرگترین پروژه های بافت فرسوده کشور محسوب می شود.
  امیرسلیمانی بخش دیگری از سخنانش گفت:در کار کردن در شهر آمل خیلی سخت است و خداوند 7 سال ما را حفظ کرد که در این مدت بسیاری از عزیزان به بنده کمک کردند تا توانستیم توفیقاتی داشته باشیم.
  وی ادامه داد: امیدواریم مدیران بعدی شهرداری با توان و انگیزه بیشتری کار کنند که قطعا هر عزیزی بعد ما شهردار شود کار خواهد کرد و دعا خواهیم کرد تا موفق باشد.
  امیرسلیمانی تصریح کرد: 7 سالی که در خدمت همشهریان عزیز آملی بودیم تلاش کردیم تا جوگیر نشویم و کم فروشی نداشته باشیم.
  شهردار آمل ادامه داد: همیشه به مدیران مجموعه شهرداری گفتیم به گونه ای رفتار کنیم که مردم بعد از مدیریت ما رفتار خوبی داشته باشند و از سوی آنان مورد پذیرش قرار بگیریم.
  وی خاطرنشان کرد: خدمت 20 عضو شورای اسلامی شهر در دو دوره بودیم و احدی در این شهر اگر مواردی از بنده و مدیران ارشد شهرداری دارد که تضییع بیت المال شده و منافعی به ما رسیده است معرفی کند.
  شهردار آمل با بیان این که تک تک اعضای شورای اسلامی شهر افراد شریف و پاکدستی بودند ادامه داد: پروژه هایی را با همت شورای اسلامی شهر و فرمانداران به سرانجام رساندیم و امیدواریم در هر سنگری هستیم بتوانیم روسفید باشیم و برای شهر بزرگ آمل قدم های وسیعی داشته باشیم.
  رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز در سخنانی با اشاره سهم خبرنگاران در توسعه منطقه های مختلف باید مشخص شود، عنوان کرد: بیان رسانه ها باید به گونه ای باشد که حضور مردم به مشارکت افزایش یابد. رسانه ها مطالبی ننویسند که مردم ناامید شده و در توسعه شهر مشارکت نکنند.
  اسدالله تورنگ با تاکید بر اینکه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری آمل مصوب شده و به زودی راه اندازی می شود، گفت: اساسنامه این سازمان تدوین شده و امیدواریم راه اندازی آن در راستای خدمت رسانی به بخش فرهنگی و هنری موثر باشد.
  وی تصریح کرد:  با وجود مشکلات بودجه ای اقدامات خوبی در شهر آمل صورت گرفته است که استمرار آن نیاز است.
  رئیس شورای اسلامی شهر آمل با تاکید بر اینکه رسانه ها بیان کننده واقعیت باشند و صادقانه و حقیقی بنویسند، گفت: رسانه ها همچنین در راستای افزایش سواد رسانه ای اقدام کنند، زیرا گاهی برداشت های نادرست از برخی مسایل موجب می شود که خبری نادرست منتشر شود.
  امیر امیرنیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل نیز در این آیین اظهار کرد:شهر فقط نیاز به ساخت و سازهای عمرانی ندارد بلکه در کنار این ساخت و سازها به متا فیزیک و روح شهر نیاز دارد و شهرداری ها هم باید به این امر توجه داشته باشند.
  وی از شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل به دلیل اهمیت دادن به مباحث فرهنگی و هنری تقدیر کرد وگفت:این رویکرد مشارکت مردم را در توسعه شهری افزایش می دهد.
  امیر نیا تصریح کرد:همه ما دارای نواقص و ضعف هایی هستیم که قلم خبرنگاران راه رفع نقصان را نشان می‌دهد.
  وی با بیان اینکه  خبرهای امید بخش را خبرنگاران به مردم می رسانند و برای گذر از سختی‌ها این امید به زندگی را خبرنگاران می دهند افزود: از مسئولان خواستاریم تا این آینه ها نشکافیم تا نواقص خود را با استفاده از این آینه ها رفع کنیم .
  امیر نیا کسب رتبه 5 نفر از خبرنگاران در جشنواره استانی مطبوعات رتبه برتر را از افتخارات شهر آمل عنوان کرد و گفت: امسال این شهرستان میزبانی استانی جشنواره بسیج رسانه را به دبیری سینا قربانی به عهده دارد.

   ادامه خبر بازگشت
 • پیام شهردار آمل به مناسبت روز خبرنگار


  ۱۳۹۶/۵/۱۶

  «آنچه در خبرگزارى‌ها مهم است کیفیت آن است؛ زیرا هر کدام که به راستى و راستگویى نزدیکتر باشند، شوق انسان را به گوش دادن بیشتر مى‌کنند. در جمهورى اسلامى، باید صادقانه تمامى اخبار… براى مردم بازگو شود.» امام خمینی(ره)
  آگاهی مردم از واقعیت ها و حقیقت های یک جامعه مدیون اندیشه ، قلم و نگاه های قشر فرهیخته خبرنگار است . خبرنگارانی که در هرشرایط اقلیمی و در فضای پر از اضطراب سعی در انتقال مفاهیم و اخبار درست به مردم آن جامعه دارند . فرهیختگان خبری که از مردم  و برای مردم برای رسیدن به زندگی مطلوب می نگارند، نیتی بس ارزشمند دارند که نمی شود آن را با هیچ عنصر مادی ارزش گذاری کرد. نقش خبرنگاران در توسعه پایدار شهری به گونه ای بارز و مبرهن است که شهروندان رسانه و خبرنگاران را عامل پویایی شهری دانسته و برای برآورده شدن خواسته ها و نیاز های مترقی خود خبرنگاران را محرم زندگی خود می دانند . حضور به موقع ، رصد و تحلیل اتفاقات و تصمیمات سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی خبرنگاران در شهر آمل که زبانزد کشوراست از سال های گذشته تاکنون موجب کسب افتخارات در سطوح استانی تا بین المللی شده است و ما به این جدیت و فرهیختگی می بالیم. اینجانب 17 مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی را گرامی داشته و روز خبرنگار را به همه اهالی فرهنگ و هنر بویژه خبرنگاران معزز شهرستان آمل تبریک عرض می نمایم. امید است در پناه خداوند متعال قلم خبرنگاران روز به روز برای ترویج انسانیت و زندگی آرمانی و نگاه آنان به آینده ای پر امید هنرنمایی کند.
  احمد امیر سلیمانی
  شهردار آمل     

   ادامه خبر بازگشت
 • برگزاری لیگ دو و میدانی نونهالان مازندران یادبود مرحوم مهندس حمید رضا طاهرنژاد


  ۱۳۹۶/۵/۱۴

  با همکاری شورای اسلامی شهر ، شهرداری آمل و و هیات دو و میدانی شهرستان آمل ، لیگ دو و میدانی نونهالان پسر مازندران یادبود مرحوم مهندس حمید رضا طاهر نژاد برگزار شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، این مسابقات که در روز جمعه 13 مرداد برگزار شد با حضور خانواده مرحوم طاهرنژاد و مسئولان استانی و شهرستانی به پایان رسید.
  نصری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در مراسم اختتامیه ضمن تقدیر از شورای اسلامی و شهرداری آمل از حمایت در برگزاری لیگ دو و میدانی نونهالان پسر مازندران گفت: مرحوم طاهرنژاد علاوه بر خدمتگزاری گسترده ای که در آمل داشته اند در حمایت از ورزش و همچنین مدیریت مباحث آن تاثیر گذار بوده اند.
  وی با اشاره به اینکه تقدیر به ما اجازه نداد تا از مرحوم طاهرنژاد به عنوان رئیس ورزش های همگانی شهرستان آمل بهره لازم را ببریم افزود: مرحوم طاهر نژاد سابقه قهرمانی در پرتاب با نیزه را هم داشته اند و امیدوارم جامعه ورزش شهرستان بتواند افرادی مانند طاهرنژاد تربیت کند.
  در پایان این مراسم تندیس این دوره از مسابقات برای تقدیر به شهرداری آمل ، اداره ورزش  و جوانان و خانواده مرحوم طاهرنژاد تعلق گرفت.
  همچنین قهرمانان این دوره با اهدای حکم قهرمانی ، مدال و جایزه نقدی مورد تشویق قرار گرفتند.


   ادامه خبر بازگشت