• اولین رئیس اداره سرمایه گذاری شهرداری آمل منصوب شد


  ۱۳۹۷/۷/۲۱

  با حکم شهردار، علیرضا شیرسوار بعنوان اولین رئیس اداره سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری آمل منصوب شد .
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، با این انتصاب اداره سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری آمل  با بکارگیری مدیریت تهیه و اجرای مطالعات توسعه سرمایه گذاری شهر شامل شناسایی و امکان سنجی فرصت های سرمایه گذاری ، شیوه های مختلف مشارکتی و تامین مالی ، بازار یابی و ارتقاء رتبه اقتصاد شهر ، ارائه بسته های تشویقی به مردم و سرمایه گذاران ، اجرای طرحهای خصوصی سازی در شهرداری، استفاده از ابزارهای نوین مالی ، و بهره برداری از ظرفیت موسسات پولی و مالی مجاز ، در جهت توسعه اقتصاد شهر گام بر خواهد داشت.
  علیرضا شیرسوار پیش از این  مدیرعاملی سازمان پسماند شهرداری ، بخشداری بخش دابودشت و مدیرعاملی سازمان تاکسیرانی را برعهده داشته است .  


   ادامه خبر بازگشت
 • نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ؛ انتظار بی وفایی از هیچ مسئولی نداریم


  ۱۳۹۷/۷/۱۹


  عزت اله یوسفیان ملا گفت: قرار بر این است تا پایان کار در کنار هم باشیم و انتظار بی وفایی از هیچ مسئولی نداریم .
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل  یوسفیان ملا در آیین افتتاح ساختمان شهردای منطقه یک آمل افزود : اعضای شورا و شهردار کار آزموده ، امتحان پس داده و سریع العمل هستند .در کنار هم و با هم افزایی می شود خدمات ماندگاری به جای گذاشت تا آیندگان قضاوت خوبی نسبت به ما داشته باشند و از ما به نیکی یاد کنند .  
  وی ادامه داد؛افتتاح پروژه ها در شرایط بد اقتصادی که شهرداری ها در پرداخت حقوق پرسنلشان با مشکل مواجه هستند واقعا یک هنر است و این جای تقدیر و تشکر دارد .
  نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی از تخصیص 500 میلیون تومان اوراق قرضه برای تکمیل ساختمان نیمه کاره فرهنگسرای شهرداری خبر داد و گفت: در حد توان در خدمت مجموعه شورا و شهرداری خواهم بود تا خدمات شایسته به مردم فهیم آمل شود.
  امام جمعه آمل ؛ همدلی مسئولین موجب  دلگرمی مردم به نظام است
  امام جمعه شهرستان آمل در آیین افتتاح ساختمان شهرداری منطقه یک و تخریب و تملک واحدهای تجاری خیابان امام رضا (ع) گفت : جدیت در کار در سایه همدلی و وفاق مسئولین موجب دلگرمی مردم به نظام و ارزشهای آن می شود . از نماینده مردم ، فرماندار ،  شورا و شهرداری، تشکر می کنم .
  حجت الاسلام جلیل مرتضوی با اشاره به اینکه سالهای مدیدی است مردم خیابان امام رضا (ع) منتظر بازگشایی این مسیر هستند افزود: امیدوارم این خدمت و حرکت استمرار داشته باشد و نگرانی شهروندان این منطقه ازشهر با بازگشایی و تعریض خیابان امام رضا (ع) برطرف شود .
  مرتضوی ادامه داد : مردم خیابان شیخ فضل اله نوری نیز با مشکلات مشابه روبرو هستند و نیازمند توجه شورا و شهرداری هستند .
  رئیس شورای اسلامی شهر آمل:افتخار ما گام برداشتن در کنار هم برای آبادانی آمل است
  محمد محمدی در این مراسم گفت: افتخار می کنیم که برای ساخت آمل در کنار هم هستیم . افتخار ما گام برداشتن برای آبادانی آمل است .
  محمدی با اشاره به اینکه با تخریب و تملک چند واحد تجاری در خیابان امام رضا (ع) شاهد آغاز تعریض این خیابان هستیم افزود: از حمایت های نماینده مردم آمل تشکر می کنیم و امیدواریم با ادامه داشتن این حمایتها در آینده ای نزدیک شاهد بازگشایی کامل این خیابان باشیم .
  وی یادآور شد : در این شرایط که پرداخت حقوق پرسنل دغدغه ای برای شهرداران شده است . پروژه های عمرانی با جدیت از سوی شهرداری در حال پیگیری است و این جای تشکر و قدر دانی دارد .  
  شهردار آمل : شهرداری با حداکثر توان ، آماده خدمت به شهروندان است
  احمد امیر سلیمانی گفت:مکان احداث کشتارگاه صنعتی قطعی شد و تا یک ماه آینده مجوز احداث آن صادر خواهد شد .
  امیرسلیمانی با اشاره به اینکه تصرف ، تسطیح و احداث راه دسترسی زمین پاساکش ( زمین جدید زباله ) انجام شد افزود: اسناد مناقصه آن در وزارت کشور تایید شده و تا 45 روز آینده این اسناد قابل بازگشایی خواهد بود .
  وی با تشکر از نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص تخصیص 8 میلیارد و 400 میلیون تومان برای تعریض خیابان امام رضا (ع) ، گفت : احداث ورزشگاه منطقه پایین بازار در حال انجام است. شهرداری با حداکثر توان آمادگی کامل برای خدمت به شهروندان آملی دارد.
  گفتنی است ، صبح امروز در مراسمی با حضور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه شهرستان آمل ، معاون استاندارو فرماندار ویژه آمل ، ریاست و اعضای شورای اسلامی و مسئولین شهری ساختمان شهرداری منطقه یک با 12 میلیارد ریال افتتاح و تملک و بازگشایی واحدهای تجاری مسیر خیابان امام رضا (ع) با اعتبار 8 میلیارد و 400 میلیون تومان انجام شد.
   

   

   ادامه خبر بازگشت
 • نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ؛ انتظار بی وفایی از هیچ مسئولین نداریم


  ۱۳۹۷/۷/۱۹

   ادامه خبر بازگشت
 • رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل:فعالیت تاکسی اینترنتی در آمل غیر قانونی است


  ۱۳۹۷/۷/۱۶

  محمد علی سبزعلی پور گفت: فعالیت تاکسی اینترنتی در آمل همچنان غیر قانونی است و لازم است شهروندان نسبت به این موضوع هوشیار باشند.
  به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل ، سبزعلی پور با اعلام این هشدار، افزود: طبق بخشنامه دادستانی کل کشور صدور پروانه فعالیت تاکسی های اینترنتی در شهر باید با توجه به پذیرش شرایط نظارتی شهرداری ها انجام شود و بر این اساس تاکنون برای هیچ شرکت تاکسی اینترنتی در آمل مجوزی صادر نشد.
  وی با بیان اینکه حدود 3 هزار دستگاه تاکسی زرد، ون ، خطوط ،  بی سیم و دیجیتال در سیستم حمل و نقل عمومی آمل خدمات دهی می کنند تصریح کرد: با توجه به معیار جمعیت، وسعت شهری و اجرای توازن اقتصادی در صنف رانندگان تاکسی و موسسات اتومبیل کرایه در حال حاضر شهر آمل گنجایش حجمی از تاکسی ها با عنوان تاکسی اینترنتی پلاک شخصی را ندارد.
  رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری آمل ادامه داد: اطلاع رسانی و هشدارهای لازم از قبیل نصب بنر، پوستر و استیکر در سطح شهر صورت گرفته است و خبرگزاری ها ، مطبوعات و رسانه های مجازی همکاری قابل تقدیری در این خصوص داشته اند.
  سبزعلی پور اظهار کرد: این سازمان از تکنولوژی روز در سیستم حمل و نقل عمومی استقبال می کند اما متقاضیان باید برای کسب مجوز، سیر قانونی را طی نمایند.
   

   ادامه خبر بازگشت
 • عملکرد چهل ساله نظام به اطلاع مردم رسانده شود


  ۱۳۹۷/۷/۱۵

  دومین جلسه هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان در خصوص گرامی داشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در دفتر شهردار آمل برگزار شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دومین جلسه خود را با موضوع تبادل نظر و تصویب کمیته ها و کارگروهای کاری  در شهرداری برگزار کرد .
  در این جلسه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: باتوجه به تهدیدات اخیر دشمن در رابطه با ناکارآمدی نظام و تضعیف روحیه مردم ، بنابر برنامه ریزی هایی که در این زمینه انجام شد همه ما وظیفه داریم ابهت پوشالی دشمن را از بین ببریم.
  فرماندارآمل در ادامه افزود :برای نمایش اقتدار و عملکرد چهل ساله انقلاب می شود از ظرفیت های پایگاه مقاومت بسیج ـ شورای پایگاه مساجد و شوراها و دهیاران بهره گرفت.
   وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت ادارات ،  سخنرانان ، روحانیون ، امور بانوان و فرهنگیان و دانش آموزان استفاده کرد و در ایام دهه فجر و قبل از آن  پویایی نظام و انقلاب را به نمایش گذاشت .
  امام جمعه و رئیس ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی شهرستان گفت : باتوجه به بیان مطالب از سوی دیگر دوستان تمام جلساتی که در این زمینه گرفته می شود باید بر مبنای ۴۰ ساله پیروزی انقلاب اسلامی لحاظ شود و باید با برنامه ریزی دقیق واستفاده از ظرفیت های موجود در شهرستان کارهای خوبی صورت بگیرد .
  وی در ادامه افزود : آمل در همه مواقع زبانزد خاص و عام بوده و باتوجه به دستاوردهای نظام می توانیم در مراسمات ۶ بهمن و دیگر برنامه هایی که داریم عملکرد نظام را به سمع و نظر مردم برسانیم . و باتوجه به پیشنهاد دوستان در طول ۴۰ روز از ۹ دی برنامه ها را آغاز کنیم  .
  وی تجمع سراسری بسیجیان کشور را ابتکاری برای آغاز تبیین عملکرد 40 ساله انقلاب برشمرد و تصریح کرد : باتوجه به اقدامی که از سوی سپاه در برگزاری تجمع بسیجیان در محضر مقام معظم رهبری در ورزشگاه ۱۰۰ هزارنفری آزادی برگزار شد مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زد و با رهبری مدبرانه و مقتدرانه که همه مامدیون ایشان هستیم امید و دلگرمی به جامعه تزریق شد .
  جلسه بعدی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی آمل  به میزبانی فرماندار برگزار خواهد شد .


   

   ادامه خبر بازگشت
 • گزارش تصویری / رفع آبگرفتگی معابر توسط پرسنل شهرداری آمل


  ۱۳۹۷/۷/۱۴

  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، ستاد مدیریت بحران شهرداری با بسیج تمامی نیروها و امکانات خود، در سطح شهر حضور یافته و آبگرفتگی ایجادشده در نقاط مختلف شهر را برطرف کردند.
   گفتنی است، با اقدامات صورت گرفته از سوی پرسنل شهرداری، هم اکنون وضعیت عبور و مرور شهروندان و وسایل نقلیه در سطح شهر به حالت عادی برگشته است و خدمات رسانی تا پایان بارندگی ادامه خواهد داشت .

   ادامه خبر بازگشت
 • طرح پلاک کوبی منازل شهری ادامه دارد


  ۱۳۹۷/۷/۱۴

  معاون خدمات شهری شهرداری آمل گفت: طرح پلاک کوبی منازل جدید الاحداث در سطح شهر در حال انجام است .
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، علی علیزاده ادامه داد : درمرحله اول طرح پلاک کوبی منازل شهری تعداد 106 پلاک شهری در شهر آمل انجام شد و در حال حاضر و در مرحله دوم نصب پلاک منازل جدیدالاحداث توسط پیمانکار در حال انجام است .
  علیزاده گفت: در این طرح مطابق قرارداد پیمانکار در فاز نخست 3هزار پلاک در منازل شهری نصب می کند.  
  وی به هنگام سازی و سهولت شهروندان در آدرس یابی و دریافت مرسوله های پستی  را از مزیت های طرح پلاک کوبی برشمرد واظهارداشت: طرح پلاک کوبی تا نصب پلاک آخرین منزل شهری ادامه خواهد داشت .
  معاون خدمات شهری شهردار آمل گفت: شهروندانی که منازلشان فاقد پلاک شهری است ؛ جهت دریافت پلاک منازل به اداره روابط عمومی شهرداری آمل مراجعه نمایند .  


   

   ادامه خبر بازگشت
 • با حکم شهردار دبیر ستاد بازآفرینی شهری معرفی شد


  ۱۳۹۷/۷/۱۱

  با حکم شهردار آمل مهدی حسن نژاد بعنوان دبیرستاد بازآفرینی پایدار شهری انتخاب شد .
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، به موجب این حکم دبیر ستاد بازآفرینی پایدار شهری زیر نظر معاون فنی انجام وظیفه خواهد کرد.
  بازآفرینی شهری فرایند توسعه همه جانبه در عرصه های اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و کالبدی به منظور ارتقای کیفیت زندگی در محدوده ها و محلات هدف در پیوند با شهر می باشد .
  گفتنی است محدوده و محلات هدف شامل ؛ ساماندهی بافت های فرسوده ، بافت های تاریخی ،سکونتگاه های غیر رسمی ، پهنه های روستایی و پهنه های با کاربری ناسازگار شهری است.

   
   

   ادامه خبر بازگشت
 • ششمین جلسه کمیته پیشگیری آسیب اجتماعی در شهرداری آمل


  ۱۳۹۷/۷/۹

  ششمین جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی ظهر امرزو در دفتر شهردار آمل برگزار شد .
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، معاون خدمات شهری شهرداری آمل در این جلسه گفت: آسیب های اجتماعی قشر خاصی را تهدید نمی کند بلکه همه ی ما را فرا می گیرد و اگر اقدامی جدی و عملی صورت نگیرد تبعات آن دامن همه ی ما را خواهد گرفت.
  علی علیزاده افزود: اقدامات خوبی در چند سال اخیر از سوی شهرداری و برخی  ادارات شهرستان در مناطق آسیب پذیر شهر نظیر امت آباد و رضوان 38 صورت گرفت که تا حدودی از مشکلات این مناطق کاسته شده است . بازگشایی بلوار ولایت در یک منطقه کمتر توسعه یافته شهری از سوی شهرداری توانست موجب ترقی و کاهش آسیب اجتماعی در این منطقه شود .
  وی ادامه داد ، نیاز است ادارت مرتبط جدی تر به این موضوع ورود کنند تا دست در دست یکدیگر از آسیبهای اجتماعی تهدید کننده زندگی شهروندان پیشگیری کرده و خدمتی ماندگار به همشهریان ارائه کنند.
  معاون خدمات شهری شهرداری آمل تاکید کرد :اقدام از سر رفع تکلیف نمی تواند در کاهش مشکلات اجتماعی یاری کننده باشد، بلکه نیاز است اقدامات عملی و تاثیر گذار انجام دهیم .
  اسفندیاری رئیس اداره بهزیستی در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات شهرداری در کاهش مشکلات مناطق آسیب پذیر شهری گفت: از مجموعه شهرداری آمل که در چند سال اخیر با اقدامات حمایتی ، عمرانی و خدماتی بویژه در مناطق آسیب پذیر شهر کمک حال ما بوده و هست تشکر و قدردانی ویژه دارم .
  گفتنی است در این جلسه مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ، نماینده سپاه ناحیه آمل ، نماینده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نماینده اداره آموزش و پرورش ، نماینده نیروی انتظامی ، نماینده اداره ورزش و جوانان آمل و مسئول روابط شهرداری آمل  حضور داشتند.

   ادامه خبر بازگشت
 • گزارش تصویری / دیدار مسئولین شهری با آتش نشانان


  ۱۳۹۷/۷/۸


  امام جمعه آمل ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، معاون فرماندار ، رئیس ، نائب رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با حضور در سازمان آتش نشانی از آتش نشانان نمونه تجلیل کردند.
   ادامه خبر بازگشت